Facebook

Dveře a zárubně

Vnitřní dveře (interiérové) jsou dveře určené pro vybavení interiéru, proto lze použít i dřeviny méně odolné proti povětrnostním vlivům jako je olše nebo buk, samozřejmě i další ušlechtilé dřeviny např. dub, jasan, javor. Nejčastěji se dveře povrchová upravují transparentním lakem, lze je přimořit do požadovaného odstínu nebo povrchová upravit maximální přírodním způsobem olejem.

V interiéru nejsou obvykle kladeny tak vysoké nároky na zabezpečení, proto se používají jednobodové zámky na obyčejný klíč nebo FAB, pro koupelny a toalety lze využít WC zámky.

Dveře mohou být klasické otočné otevírané v jednokřídlovém či dvoukřídlém provedení, s horním nebo bočním světlíkem, mohou být posuvné jednokřídlé i dvoukřídlé, posuvné do vestavěného pouzdra ve zdi v různých variantách provedení.

Dveře mohou mít plnou výplň tvořenou překližkou nebo prosklenou v mnoha variantách. Nabízíme velký výběr ornamentálních skel, případně pískovaná skla s různými motivy nebo vitráže.

Materiál
- smrk, dub, borovice, modřín, olše, jasan, bříza ...
Konstrukce dveří - rámová, sendvičová (hladké dveře)
Povrchová úprava - široká škála mořidel, lak, krycí barvy RAL.
Přírodní materiály - lazurovací oleje různých odstínů, parketové oleje.
široká škála skel - standardní profily, pískovaná skla, vitráže, ručně vyráběná skla, bezpečnostní skla.
Kování - třítrnový závěs zajišťuje stabilitu dveří. Kování dodáváme v mnoha provedeních, se štítky nebo rozetami, v různých povechových úpravách a designech.