Facebook
Nacházíte se: O firmě > Profil firmy
tisk | mapa stránek
 

Rychlý kontakt
tel:  602 133 820
email: info@erttruhlarstvi.cz

Profil firmy

Společnost E.R.T truhlářství je tradiční český výrobcem dřevěných oken a dveří v systému EURO a interiérových dveří na zakázku. Společnost se řadí mezi typické rodinné firmy.

Základní firemní strategie je postavena na přednostech firem rodinného typu. Tato podoba společnosti je obrovskou předností, protože zákazník komunikuje s manažerem firmy, technologem a mistrem najednou což mu ušetří spoustu času a také peněz. Další přednost je možnost zajištění opravdu kompletních služeb vycházejících vždy z přání zákazníka.

Kvalita našich výrobků je pro nás absolutní prioritou. Vyrábíme okna i dveře do moderních novostaveb, bytové a průmyslové výstavby, až po rekonstrukce historicky cenných objektů.

Svou spoluprací s projektanty, architekty a výtvarníky umožňuje velmi rychle reagovat na všestranné požadavky svých zákazníků. Těmi jsou jak velké stavební firmy, tak i jednotliví stavebníci rodinných domů, či členové bytových družstev.

Svou výhodnou polohou - Strmilov se nachází na trojmezí jižních čech, Moravy a Rakouska, jednoduše realizujeme dodávky stejně dobře do Prahy, Brna či Vídně.